Egyetemen tesi óra?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam meg hallottam hogy kötelező a testnevelés. Ez minden esetben kötelező? Most vagyok tizenkettedikes, teljes felmentett vagyok testnevelésből. Így az egyetemen kell tesiznem? Vagy elfogadnak orvos által kiállított igazolást?

Ha ez számít valamit, az SZTE-re szeretnék menni.



2018. szept. 13. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Másik egyetemen tanulok, úgyhogy lehet az SZTE-n máshogy lesz, de nekem gyógytesire kellett járnom kötelező jelleggel.


Ha van orvosi papírod a sima tesire biztos nem kell járnod, viszont a gyógytesit lehet nem úszod meg.

2018. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

A gyógytesi ugye nem az úszást takarja? Van egy "kis" testképzavarom így nem szeretnék fürdőruhában mutatkozni bárhol is.

2018. szept. 13. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok SZTE-s, de nalunk nincs gyogytesi, akinek orvosi felmentese van tesi alol (nem olyan problema miatt, ami ideiglenes, pl serules, akut betegseg), akkor a TO-ra kell bemenni a papirral es ott elfogadjak, nem kell tesizned.
2018. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesire lehet választani pl ping pongozást, sportlövészetet is, meg van még jó pár nem túl megterhelő tesis irányzat, amiből lehet válogatni.
2018. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem úszás, könnyített tesi attól függően mi miatt vagy felmentve.
2018. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!