Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki a közelmúltban...

Van olyan aki a közelmúltban érettségizett fizikából emelt szinten?

Figyelt kérdés

Ha igen, hány százalékos lett?

Illetve mik a tapasztalatok, hogy ment, mennyire volt nehéz?



2018. szept. 14. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

100%os írásbeli, 1 óra 50 perckor jöttem ki a négy óra helyett.


100%os szóbeli.


Jól ment, nekem könnyű volt :)

2018. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2016-ban érettségiztem fizikából emelt szinten. Írásbeli 83%-os, szóbeli 90%-os lett. Sokat készültem rá, így nem volt annyira nehéz. (Viszont utána Fizika I-ből főiskolán meghúztak. Külön arra nem tanultam, csak az érettségis tudásomat elevenítettem fel, de az kevés volt. 80%-os tudás nem volt elegendő a ketteshez.)
2018. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, te mennyit készültél az érettségire, vagy neked a fizika alapból ilyen jól ment?
2018. szept. 18. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat készültem, de érettségin leblokkoltam, olyanokat rontottam el, amiket utólag nem is értettem, hogy hogy tehettem. Figyelmetlen és zavart voltam. Az írásbeli 78% lett, a szóbeli 100%. Szóbelire külön nem nagyon készültem, csak a kísérleteket néztem meg videón, illetve egyet itthon elvégeztem (palackból kifolyó víz elemzése, de asszem az már nincs).

Most a BME-re járok, villamosmérnöki szakra, a Fizika 1 tárgyat meg lehet csinálni emelt tudással, bár a jó jegyhez kis készülés is szükséges, Fizika 2-ben van már kicsit komolyabb anyag (integrál-, differenciálszámítás). De simán 5-re hoztam mindkettőt, illetve az Elektromágneses terek című tárgyat is (ott még komolyabb matek van: differenciálgeometria, parciális differenciálegyenletek).

2018. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Semmit se készültem az érettségire, de napi átlag 2 óra fizikázás szerintem kijön 9-12. évfolyamra.


Elég jól nyomtam a versenyzést (országos top 5-10)

2018. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!