A tanár lehülyézhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A dolog úgy történt, hogy én általában egyszer - kétszer minden angol órán nevetek,mert a tanár vicces dolgokat csinál, vagy mert szimplán nevetettnek. Azonban az elmúlt 3 hétben a tanár már legalább 3x lehülyézett amikor senkit se zavarok és tiszteletlen se vagyok vele.( 60+ éves)


2018. szept. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha hülye vagy, akkor igen. Ha nem, akkor is, szólásszabadság van.
2018. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
19%

Alapvetőleg ha magadra veszed, akkor ugyanolyan szinten lehetsz agyilag hülye, mint ő. Nem kell vele foglalkozni!

Az a lényeg, hogy tanuld meg amit felad, a többit meg hagyd rá. Legyél vele tisztelettudó és elnéző, mert mégiscsak a tanárod. Viszont gondolj bele abba hogy mindenki magából indul ki (még ő is) tehát ha szerinte te hülye vagy, akkor valószínűleg ő rosszabb eset.

2018. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
Mondd a tanárnak, hogy amilyen a tanár olyan a diák. :)
2018. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon "finoman" fogalmazol, inkább a magad javára. Minden angol órán nevetsz (más nem nevet), valszeg állandóan vihogsz ok nélkül. A tanárodnak igaza van.
2018. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is gyanús hogy szemtelen vagy a tanárral
2018. okt. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!