Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be lehet kerülni közös kollégi...

Jula1269 kérdése:

Be lehet kerülni közös kollégiumi szobába a pároddal, ha ő nem egyetemista?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék a Corvinusra menni,és úgy tervezem, hogy a párom is jön velem. Ő dolgozik, de az albérlet így is elég drága lenne. Van lehetőség valahogy egy szobába kerülni, akár magán akár sima koleszban?

Úgy tudom, hogy ha van élettársi szerződés, akkor valamit lehet, de megköszönném, ha valaki mondana pontosabb infókat. :)



2018. szept. 18. 22:19
 1/7 Metionin ***** válasza:
93%
A legtöbb koli nem fogad nem egyetemistát, hiszen azok a helyek az egyetem hallgatóinak vannak fenntartva. Nagyon ritka esetben van hogy más is mehet, pl. a mi kolink olyan lepukkant volt hogy sose telt meg és akkor az üres helyekre jöhettek okj-sek. De nem hiszen hogy egy olyan puccos hely kolijnál mint a Corvinus, előfordul, a normális kolikban teltház van egyetemistákkal.
2018. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Tudtommal ilyen nincs, elvégre így is alig vannak férőhelyek. A magánkolikban utána kell kérdezni, de szerintem ott sem lehet. Külsőbb kerültekben 60 ezer + rezsiért már lehet találni normális albérletet, ha ezt elfelezitek, nem annyira húzós. A Corvinusos órarend mellett diákmunkázni is lehet, ha nagyon pénz szűkében lennél.
2018. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
60-ert? Max. Jobbik esetben is szobat...Meg kulsobb keruletekben is. Kisse nem vagy kepben utolso..
2018. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem Corvinusos vagyok, de nem hiszem, hogy ilyet lehet csinálni... Nálunk vannak külön franciaágyas, konyhás, fürdős szobák pároknak, de csak abban az esetben, ha a pár mindkét tagja egyetemista. Szerintem a legtöbb koli tömve van, legalábbis felénk nagyon nehéz bekerülni, mert sokkal több a jelentkező, mint a rendelkezésre álló férőhely, úgyhogy nem gondolnám, hogy külsősöket is felvesznek. A magánkoliknál nem tudom, hogy hogyan működik.
2018. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
3., annyira képben vagyok, hogy pont ilyenben lakok a XIV. kerületben.
2018. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet. Ha lehetne rengetegen így csinálnák. Magánkoli meg olyan árban van kb mint egy albérlet. Amiket én tudok, 50-60/fő
2018. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Corvinusos vagyok, és ilyet sajnos nem lehet csinálni.
2018. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!