Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek miben mutatkozik...

Szerintetek miben mutatkozik meg, ha valaki nem való egy adott szakra?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen azért teszem fel a kérdést, mert elbizonytalanodtam. Most vagyok a harmadik félévemben és igazából nem tudom azt mondani, hogy nem tetszik, amit tanulok, mert igenis érdekel. Viszont nem nagyon érzek ennél többet... Csomó szaktársamnak már az elejétől kezdve konkrét tervei voltak és tudták, hogy miért ezt választották, miért ezt akarják tanulni, mit akarnak vele kezdeni stb., de nekem még most sem kristályozódott ki teljesen, pedig már specializációt is kellett választani. Csinálom, mert már elkezdtem és szeretem, de ennyi. Valamint vannak olyan tantárgyak, amikhez szerintem nincsen érzékem, mert hiába gyakorlok és tanulok, olvasok, próbálkozom, valamiért mégsem megy jobban. Ezt követően el szeretnék még végezni egy másik képzést is, ebben már biztos vagyok, szóval nem arról van szó, hogy úgy érzem, hogy most megpecsételődött a sorsom és ezzel kell foglalkoznom egész életemben stb., csak elgondolkoztam ezen, hogy rossz döntés volt-e és tényleg nem nekem való vagy igen, csak valami kevésbé megy, esetleg nem vagyok elég érett, tudatos stb., ahhoz, hogy távlati célokban gondolkozzak.
2018. szept. 20. 10:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!