Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz jegyet kaptam mit...

Rossz jegyet kaptam mit tegyek? Hogyan tegyem magsm túl ezen?

Figyelt kérdés
Ma két egyest kapatam a suliban (borzasztó), nem vagyok rossz tanuló nem tudom mi volt ma velem. Annyira rossz érzésem van folyamatosan ezen kattog az agyam, számolom az átlagom hogy esetleg higy tudnám kijavítani meg ilyenek mindentől elment a kedvem beszélnek hozzám nem figyelek hogyan tegyem magam túl ezen? Azzal nyugtattak hogy még csak év eleje van és kitudom javítani... De az a baj hogy én 8.-os vagyok szval a félévi bizonyítványom beleszámít. :((((

2018. szept. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két rossz jegy nem a világ. Gondolj bele, lehet hogy most elkeserít, de egy év múlva már emlékezni se fogsz rá. Így most is felesleges a hiszti
2018. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végig jeles voltam mindenből néha egy két négyesem volt, rossz napokon becsúszott a 3-as ha valamit nagyon nem értettem.

Na kb. semmivel nem vagyok előrébb mint a bukdácsoló partiarcok, akik a wc-ben drogoztak.

2018. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt hogy ezt így érettségi után 5 évvel írom.
2018. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az általános iskolában kb 5.osztálytól kezdve semmit nem tanultam, végigpuskáztam az 8.osztályig. Nem is voltak jó jegyeim, a legjobb jegyem 3-as volt. Mégis felvettek abba a középiskolába, ahova menni akartam. Ott szintén kb semmit nem tanultam, ott is próbáltam a puskáást több kevesebb sikerrel. Színtiszta 2-es voltam szinte végig a 4 év középsuli alatt. Az érettségire is alig tanultam valamit (2 héttel előtte kezdtem el mindenre tanulni, olyan szinten mintha csak egy sima dolgozat lenne). Aztán felvettek az Óbudai Egyetemre informatika szakra (állami finanszírozottra), és most itt tartok.

Szóval nyugi, látod én milyen link voltam, és mégis jóval a ponthatárok felett voltam középsulis, illetve az egyetemi felvételinél is. Rohadtul nem a jegyeken múlik minden.

2018. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!