Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy betegen rossz jegyet kaptam a zh-ra?

Figyelt kérdés
Muszáj volt mennem rá, de alig éltem, nagyon rosszul voltam. Alapból ötösre álltam, de most lerontottam kettesre. 12 órát ültem fölötte, de nem ment a fejembe semmi. Nem tudom, hogy haragudjak-e magamra, hogy betegen bementem, de ez volt az aláírás feltétele is.
2016. dec. 8. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítaniuk KELL pót zh-t, így egyáltalán nem lett volna kötelező elmenned megírni a zárthelyit. De amennyiben lemondasz a mostani eredményről, valószínűleg elmehetsz pótzh-ra, ahol aztán javíthatsz.
2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ilyeneken ne akadj fel... Lesz pótzh, lehet javítani.
2016. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Nézd, volt, hogy betegség miatt 3 zh-ról lemaradtam, és a pótzh-k 24 órán belül voltak. Egyet tudtam rendesen megírni, egyből épp úgy, ahogy te, 3-ra rontottam az 5-ösöm, egyből meg megvágtak, így újra fel kellett vennem a tárgyat (szerencsére nem épült rá semmi).

Akkor persze bosszantott, a rontás is, meg főleg a tárgyújrafelvétel, de utólag már egyáltalán nem számít.

Szóval ha átmész, akkor ne emészd magad! Az ilyesmi benne van a pakliban.

2016. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs pótzh, ezért is mentem be.
2016. dec. 8. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol tanulsz, de a HKR szerint kb mindenhol kotelesek valamilyen javitasi lehetoseget biztositani szinte.
2016. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hétfő óta rosszul vagyok, kb. hálni jár belèm a lélek, de a szüleim megöltek volna, ha nem megyek.

Azt mondták nem mehetek haza, ha nincs meg a gyakjegy. Mert így azt hitték, hog a gyakjegyem egyes lesz. Meg mondta anya, hogyha a nevemet írom rá, akkor is menjek be. Apa vitt be kocsival, de sírtam neki már ott is, hogy nagyon rosszul vagyok, nem tudok menni, de nem hatotta meg. :( Azt hitték azért csinálom, mert lógni akarok.

2016. dec. 9. 06:36
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
jó kis szüleid vannak, ha az egyetemen is ilyen rövid pórázon vagy, akkor igazából a legkisebb gondod a lerontott gyakjegy:(
2016. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

12 óra tanulastol ne várj csodát

Miért nem kezdtel el hamarabb tanulni? Ja mert lusta voltál...

Az ilyen esetek miatt kell előre készülni

2016. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez egy nyelvi óra volt, arra nem szokás sokat készülni és folyamatosan tanultunk év közben is.

De amúgy miért tesznek velem ilyen csúnyán a szüleim, ha nem tehetek róla, hogy beteg vagyok. Tegnap a buszra sem tudtam felülni olyan rosszul voltam és mégis bántanak. Nagyon megvisel, hogy azt hiszik szimulálok.

Voltam orvosnl írt gyógyszert, remélem jobban leszek.

2016. dec. 9. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!