Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A levelező szakon is ugyan...

A levelező szakon is ugyan úgy vannak ZH, vagy felelés vagy kis elődást kell bemutatnii? Vagy hogy megy ez? Vagy csak vizsgák vannak (vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés
Levelező tagozatra átíratkoztam. Az 1. konzultáción nem tudtam részt venni. Nekem olyan az órarendem, hogy egy hónapban 1 hetet kell bent lenni a suliban. De nem tudom, hogy mire készüljek, mivel az első konzultáción nem voltam, és nem tudom lesznek ezen a tagozaton (levelező) is zh-k vagy kiselődasás...stb..Vagy csak a vizsga van?

2018. szept. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok levelezős, hogy kéthetente egy péntek, akkor ugyanúgy vannak előadások, ZH-k, labor, gyakorlat, stb., mint a nappalisoknak, csak mind bezsúfolva abba a kis időszakba.
2018. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Levelezős vagyok. Nálunk felelés nincs. Zh-k vannak, meg beadandók, meg van, ahol prezentáció... A gyakorlati jegyes tárgyaknál a zh-k, vagy ZH+beadandók alapján kapjuk a jegyet. Vizsgára tárgyaknál ezek a vizsgára bocsátás feltételei.
2018. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Hirtelen történt az átíratkozásom, egyébb okok miatt, nem tudtam a tananyagot sem elkérni így reménykednem kell, hogy nem lesz zh vagy hasonló. :)
2018. szept. 27. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Iskola és szak függő. Nálunk szorgalmi időszakban csak prezentációk voltak meg elvétve beadandó. Zh soha!

Vizsgaidőszakban szóbeli és írásbeli vagy beadandó.

Csak péntek-szombat volt óra havi max 2x

PTE BTK

2018. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én SZTE-re jártam nappalin, de ismertem levelezősöket. A fő követelmények szinte teljesen megegyeztek (kivéve, ha nappalin volt "minden héten kis ZH", akkor azt persze elhagyták levelezőn a tömbösítés miatt).
2018. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!