Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem vették figyelembe a...

Miért nem vették figyelembe a lakóhelyem és az egyetem közötti távolságot? Szoctám

Figyelt kérdés
Kolis vagyok viszont az állandó lakcímem és az egyetem között 230 km van. Viszont a szoctámnál erre nem kaptam pontot. Ha kolis valaki akkor ezt nem veszik figyelembe vagy ez, hogy van?
2018. szept. 27. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Egyetem függő... Miért nem olvasod el és értelmezed esetleg a kiírást?
2018. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Intézményenként eltérő, hogy mit mennyire vesznek figyelembe stb. Általában jóval nagyobb súllyal számít az anyagi helyzet, mint a távolság.
2018. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam viszont semmi ilyesmi nem volt írva.

És hátha előfordult már mással is ez...

2018. szept. 27. 18:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 27. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb semmit nem nyom latba, én kb 4 pontot kaptam, a többi családszerkezet, eü állapot, anyagiak. De egyetemfüggő a dolog.
2018. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!