Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kérni az önkormányzat...

Lehet kérni az önkormányzat segítségét tandíj ügyben?

Figyelt kérdés
Ha fizetősre vesznek fel, vagyha átraknak fizetősre és egyedül nem tudom fizetni lehet a helyi önkormányzat segítségét kérni?
2010. jún. 23. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérni kérheted de nem fognak segíteni. Azt fogják mondani, hogy pályázz valami ösztöndíjra.... Én úgyanígy jártam sajnos...:(
2010. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez is csak Magyarországon történhet! Aki okos és van kitartása soha nem sikerül neki semmi, mert nincs elég pénze. A gazdag ...-ok gyerekei meg egész nap plázásnak és nem csinálnak semmi hasznosat. Grrrrrrrrrrrr...
2010. jún. 23. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

ne legyél már ennyire naiv! eléggé leapadna az államkassza, ha az összes fizetős egyetemista ott kuncsorogna a hivatal előtt.

egyébként erre találták fel a diákhitelt.

2010. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

öööö. ha okos vagy és van kitartásod, akkor miért fizetősre jársz? nem értem. :D

én egyik sem vagyok, mégis elvégeztem államin. mondhatni butának és lustának kell lenni hozzá, hogy valaki fizetősre járjon. és ezt igazolta is a tapasztalat a csoporttársaimmal.

2010. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért a kisebbség mit csinál? Ha és mégis üres az államkassza...

Amúgy államira mennék, de ha áttennnének fizetősre akkor lenne ez a szituáció!

2010. jún. 23. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de aki okos és sokat tanult azt felveszik államilag támogatottra.

Vagy vegyél feldiákhitelt, vagy felvételizz jövőre újra, javíts az érettségin a felvételi tágyból, csinálj nyelvvizsgát....

2010. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
fizetőre akkor raknak át, ha segghülye vagy és x-djére sem tudsz levizsgázni valamiből
2010. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pályázz ösztöndíjra, ott tudnak segíteni. Önkormányzatnál max úgy tudnak, ha van helyi ösztöndíjuk (a Bp. VII. kerületében anno volt ilyen).


Amúgy meg ne másban keresd a hibát, ne a gazdagokat szidd! Ne síránkozz, hanem tanulj, és akkor felvesznek támogatottra!

2010. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!