Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire könnyű vagy nehéz az...

Mennyire könnyű vagy nehéz az etika érettségi?

Figyelt kérdés
Érdemes azt választani ötödik érettségi tárgynak?

2018. szept. 29. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most tavasszal érettségiztem belőle. Nagyon jófej volt a tanárom, nagyon sokat segített, így nagyon jól is sikerült. Maga az érettségi nem nehéz, de sok múlik a tanáron, mivel elég szubjektív a dolog.
2018. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az írásbeli része egész jónak tűnik, viszont a szóbeli? A tanár azt mondta, nem kell tőle félni, a mindennapokból, saját gondolatokból, véleményből el lehet mondani egy-egy tételt. Nagyon tanulni sem kell rá. Valóban ilyen könnyű lenne?
2018. szept. 29. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a tanár küldött a tételsor mellé segédanyagot, amiből fel lehetett készülni normálisan. Ha nem küldte volna el, akkor nem biztos hogy ilyen simán ment volna
2018. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam, annyira egyszerű nem lehet ahogy elmondta. :)

Viszont jól veszem ki a szavaidból, azért egyszerűbb mint egy föci vagy biosz érettségi?

2018. szept. 30. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyszerűbb. Nem mondom, hogy nem lehet leszerepelni rajta, de ha veszed a fáradtságot, és nem utoldó pillanatra hagysz mindent, akkor szépen meg lehet csinálni. A tanárom az elején azt mondta, hogy nem nagyon szoktak ötöst kapni etikáról érettségin, pont azért mert könnyűnek gondoljak, és nem veszik komolyan. De én azért odafigyeltem, és megfogadtam a tanácsait, így lett 90%-os, és nem szakadtam meg. És igaz, hogy bioszbol vagy föciből sokkal nehezebben és sokkal több tanulással tudtam volna csak elérni ugyanezt az eredményt.
2018. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :)
2018. szept. 30. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!