Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez tudok így kezdeni...

Mihez tudok így kezdeni magammal? (lent)

Figyelt kérdés
A felnőttek azt mondják azt csináljuk majd amivel szeretnénk foglalkozni, amihez kedvünk van, hogy szeressük a munkánkat. És ha nekem a semmittevéshez van kedvem halálra vagyok ítélve? 20 éves fiú vagyok, egyetemista, egyáltalán nem érdekel már amivel korábban valami kis elképzelésem volt, hogy szeretnék foglalkozni, a tanulást meg sosem szerettem. Eleget hallok a munka világáról, hogy milyen és azt mondom rá, hogy köszönöm szépen elhiszem hogy milyen nekem nem kell. Egyáltalán nem jön be maga az életmód amit mindenki csinál, hányok tőle, hogy felkelek reggel és hazaérek este kiszipolyozva. Nem is bírnám, eleve nagy lógós voltam az iskolában is. Ha azért élünk, hogy dolgozzunk akkor nem egyszerűbb meghalni? Egészen megbarátkoztam már a halál gondolatával. Ha el is végzem az egyetemet egyáltalán nem vágyam hogy majd egy multinál gürizzek vagy akárhol, otthonülős vagyok. Mi a megoldás?

2018. okt. 9. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Van otthon végezhető munka is! Ilyen pl. a házimunka. De számítógépes munkákat is lehet végezni.
2018. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!