Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam, vagy nem?

Mit tegyek? Megmondjam, vagy nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tegnap kaptam Irodalomból egy egyest amit a Krétára tegnapelötre írtak. apukám és anyukám számonkért, hogy mégis mi az a jegy. Én mivel féltem megmondani az igazat ezért azt mondtam, hogy az az egyes nincs is a valóságban. Erre apukám azt mondta, hogy akkor holnap bemegy a sulimba és megkérdezi a tanáromat. Én ettől nagyon félek ezért a kérdésem az hogy megmondjam e az igazat, vagy legyek beteg holnapra, és úgy talán nem menne be az iskolába mivel 15 kmre van az othonunktól... Csak értelmes válaszokat kérek!

2018. okt. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem elég az egyes még hazudtál is? Ha már gödörbe kerültél az első lépés, hogy hagyd abba az ásást! Mondd el az igazat, mert ha a tanár előtt be fogja égetni magát apád, és akkor jön rá, hogy hazudtál, akkor leszel csak igazán bajban! Szedd össze magad és mondd el!
2018. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek nem tudom miért kell ekkora feneket keríteni, odamész a tanárhoz, megmondod, hogy ki akarod javítani, aztán megmondod apádnak, hogy javítod.
2018. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyilvánvaló tényeket felesleges tagadni. Ekkor a hazugság csak súlyosbítja a dolgot és lejáratud magad. Mutass feléfük megbánást és ismerd be esetleg találj más kifogást rá, de semmilyen jegy nem végzetes, legközelebb próbáld elkerülni hogy ilyen helyzetbe hozd magad és akkor a rossz osztályzat is elpárolog.
2018. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Megmondtam az igazat!

2018. okt. 12. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!