Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
19/F egy baráti körbe mélyebben belekerultem és van egy lány akibe nagyon beleestem. Nem adtam neki semmi jelet ami mutatná ,hogy szerelmes vagyok belé, viszont én látom rajta hogy nem jövök be neki. Ezt abból tudom hogy nagyon válogatós és csak a széparcú és jótestű palik jönnek be neki, nekem az arcom szép (mások szerint) viszont van egy kis sörhasam. Néha küld nekem pirulos emojikat ès rám szokott nézni aztán én is rá és elnéz másfele , de én ebből nem veszek le semmit. Atom nagy kétségbe vagyok mert ha el is mondanám és mondja hogy koszi nem , akkor nem a csalódástól,inkább a baráti körben nem lenne ugyanaz semmi, ez a baráti kör viszont kell nekem. Tudom sablonos a kérdés viszont az is hogy mondjam meg lesz ami lesz. De ha edzenék is érte akkor meg az lenne hogy nem a belsőmért hanem a testemért szeretne az meg szerintem nem szerelem. Tudom hogy hagynom kéne de mást nemtudok elképzelni mert nem ez a tiniribi ,instás meg lájkmániás csaj , ő ... más és ritkán érzek ilyet lànyért
2018. aug. 15. 00:18
 1/2 anonim válasza:
A csajok se adnak jeleket sokszor.Én még nem mondanám neki meg egyelőre.De írj rá random,meg dumálj vele többet,aztán hátha beindulna valami.
2018. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd el neki

Amugy meg, ne masokert eddz hanem magadert. Ha a csajnak nem kellesz igy, akkor ha jarnatok is miutan jo a tested akkor ugyis vege lenne

2018. aug. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!