Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat írásával kapcsola...

Szakdolgozat írásával kapcsolatban kérdés?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnök hallgató vagyok, most írom a szakdolgozatot. Egy olyan témával foglalkozok, amiről elég sokat tanultunk előadások keretében, viszont amúgy meg kb mindent amit írok a szakdogában, azt irodalomból vettem. Nem gáz, ha az irodalmazási résznél kb bekezdésenként van egy forrás? Hogy kezelik ezeket plágium szempontjából? (Persze, tudom mit jelent, de már kezdek belekavarodni, hogy mi a saját gondolatom és mi volt a cikkben...) a kísérleti résznél persze már nem így lenne, ott csak arra hivatkozok, ami mérési eredmények nem korrelálnak az enyémekkel és miért lehet ez. (Mert persze valahogy nem jött össze a kísérletemben a kémia... de van pár tippem miért nem)
2018. okt. 10. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy 1 bekezdésben többször is hivatkoztam, inkább mint hogy rám fogják, hogy plagizáltam.
2018. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne gáz!

Sőt, minél több és minél pontosabb a hivatkozás, annál jobb:)

2018. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2018. okt. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!