Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anatómiát 4 nap alatt meglehet...

Anatómiát 4 nap alatt meglehet tanulni?

Figyelt kérdés

Csontok és izmok, latin szavak (elég sok), nem orvosi szinten.

Első éves vagyok és eléggé elcsesztem az időbeosztást. Nagyjából 100 oldalról van szó.

Lehet ebből még jó jegy vagy örüljek, ha kettes?:(

Eléggé kétségbe vagyok esve, mert igyekeztem nem ilyen hibákba esni, beosztottam az időt, csak elcsúsztam a dolgokkal, meg közbe is jött sok minden.


2018. okt. 22. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha sikerül összekaparni egy kettest, akkor tedd össze a két kezed. :/
2018. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Konkrétabban mit takar a nem orvosi szinten? Középiskolai? Esetleg gyógyszerészeti képzés? Nem mindegy.

Az sem mindegy hogy csak a szavakat kell bemagolni, vagy konkrétan képleteket kell elmagyarázni, mi honnan ered, mi a lefutása, egy izomnak mik a funkciói, a csontokon lévő apró barázdák, ezen milyen izom/ín tapad stb.

2018. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oh:( Pedig szeretem ezt a tantárgyat, nem ebből akartam lebőgni.

Csak szavak, nem kellenek képletek. Nem az, hogy annyira nehéz lenne csupán sok. Főiskolai szinten, de kevesebbet, mint egy gyógytornásznak mondjuk.

2018. okt. 22. 00:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem olyan részletesen ahogy te irtad.
2018. okt. 22. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmondod milyen szakon vagy?
2018. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl. csecsemő- és kisgyermeknevelő szakon kell anatómiát tanulni. A tanárnő figyelmeztetett, hogy ne a vizsgaidőszakban kezdjünk el tanulni, hiába nem orvosin vagyunk, mert látja, hogy a legtöbb embernek még a gimis biosz sincs meg. Szerencsére én nem állok annyira rossz szinten, de az a 100 oldalas könyv (táblázatokkal) együtt nagyon tömény, szinte minden kell belőle. Azt is hozzátette, hogy ha tudjuk a táblázatokat, az már kettes. Szóval sokat kell még tanulni a jó jegyhez.


Ha nekiülsz és minden nap (pár óra szünettel) tanulsz, akkor talán sikerülni fog a kettes. Hajrá!

2018. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát a Bárczin Budaihoz kevés lett volna :D
2018. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Óvodapedagógus

Mi is azért irunk zh-t, hogy ne vizsgaidőszakra tanuljunk csak, mert az lehetetlen lenne. Rendszeresen tanulok általában, csak most nem úgy jöttek össze a dolgok. Köszönöm a válaszokat, azért megpróbálom a legtöbbet kihozni.:)

2018. okt. 22. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Végül hogy sikerült? :)
2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3-as lett :)
2019. jan. 1. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!