Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Erasmus vagy külföldi...

Ha Erasmus vagy külföldi részképzés miatt csúszom, akkor az "elveszi" az adott állami szemeszter (eket)?

Figyelt kérdés
Nekem az a logikus, hogy igen, de valakitől azt hallottam, hogy nem feltétlenül. Mitől függ?
2018. okt. 22. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy miért csúszól, ugyanúgy állami félévnek számít. Sokan csúsznak Erasmus vagy más külfölfi tanulmányút miatt.
2018. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem beleszámított az állami félévekbe az erasmus, mivel beiratkoztam az adott félévre, még vizsgáim is voltak itthon, csak az óralátogatások alól voltam felmentve. Nálunk nem csúsztak külföldi félév miatt az emberek, illetve aki igen, annak saját döntése volt ez.
2018. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szoktak csúszni erasmus miatt, attól még ugyanúgy lehet vizsgázni stb., de amúgy igen, beleszámít. Ha bejelentkezel egy aktív félévre, akkor az mindenképpen számít.
2018. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!