Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a probléma? Most elrontotta...

Mi a probléma? Most elrontottam valamit? Vagy mi van?

Figyelt kérdés
Nah amikor belépek a felvi.hu-ra beírom a felhasználó nevemet és a jelszavamat -belép - aztán rákattintok az e-felvételi menüpontra és most azt írta ki nekem hogy 2010 szeptemberben induló képzések ( általános eljárás)és kérte a felhasználó azonosító számot és a születési évet .Pedig eddig nekem egyből beadta a biztonsági kódot.Én beírtam ezeket és rákattintottam , hogy regisztráció.De félek hogy hülyeséget csináltam .Vagy nem értem miért nem lép be ugyanúgy mint eddig.Pedig felakartam tölteni az érettségi bizim.Én nem tudom most mi van ??? Másnak is volt ilyen ??
2010. jún. 24. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még ilyennet nem találkoztam, szerintem írj nekik, hogy mi lehet ez? a honlapon fenn van az email címük, ez a biztosabb és gyorsabb módszer hogy kiderüljön a dolog időben.
2010. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!