Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem voltam túl jó tanuló...

Nem voltam túl jó tanuló középsuliba de azóta nagyon szeretnék diplomát. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Szeretnék ez éven emelt szintű érettségit tenni mert nem elég a pontom. Matek 2 angol 3 magyar 4 töri 4 biosz 4. Azóta eltelt 4 év kitanultam két szakmát, egy egészségügyi és egy szociális területwn lévőt. Úgy érzem kezdek meg érni a továbbtanulásra. Szociálpedagógia érdekel elsősorban. Lehet esélyem?

2018. okt. 26. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esély az mindig van, különösen, ha van hozzá pénzügyi háttér is.
2018. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Èn a helydbe a következöket tenném.


Rákeresnék, hogy hol van olyan felsöoktatás ahova te eltudsz menni tanulni és oktatnak szociálpedagógiát.

Fongám és írnék az iskolának kb azt amit itt leírtál, hogy habár középiskolában nem voltál még felkészülve a tanulásra, de 2 képzés után, már tudod, hogy mi a célod, és segítsenek neked információban, hogy mi is kell a felfételihez, hogy tudatosan fel tudj készülni. ìgy kapsz egy 100%-s infot.

2018. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Érdeklődsz a volt iskoládnál, befizeted az érettségire a pénzt és készülsz a vizsgára.

Itt ( [link] van pl hogy egy ilyen szakra milyen tárgyból lesz szükséges.

Ha lenne már nyelvvizsgád, az növelné az esélyed.

Azt tartsd kérlek észben, hogy szociális területen túlképzés van, szóval, megtörténhet, hogy nem lesz a diplomádnak megfelelő munkád, persze ez attól is függ, hogy merre laksz.

2018. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!