Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020-ban felvételiznél pszicho...

Lillaaacska kérdése:

2020-ban felvételiznél pszichológia szakra? Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
2020-ban fogok felvételizni, de mivel rengeteg változás lesz a felveteliben, ezért nem tudom, hogy mennyi plusz pontot kéne szereznem és mivel. Az emelt szintért és a nyelvvizsgáért már nem jár pont, úgyhogy nem sok lehetőség marad. Ha csinálok egy felsőfokú nyelvvizsgát, az elég lehet a bejutáshoz?

2018. okt. 27. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Senki sem tudhatja, mennyi lesz a ponthatár 2020-ban a különböző egyetemek pszichológia szakjain.
2018. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Arra lennék csak kíváncsi, hogy mások mit terveznek, mivel akarnak plusz pontot szerezni a bejutás érdekében :)
2018. okt. 27. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Plusz pontot tudsz szerezni:

Emelt érettségi,nyelvvizsga,OKTV helyezés.

2018. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az emelt szintért és a nyelvvizsgáért már nem jár pont"


Ezt honnan vetted??? Attól még, hogy kötelező lesz mindegyik, nem változik a pontszámítás!

2018. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy vagy vele, de ha változik, akkor a ponthatárok is csökkennek majd. Az emelt szintért pedig továbbra is fog többletpont járni, nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget.
2018. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!