Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vadászvizsgát szeretnék...

Vadászvizsgát szeretnék tenni, lenne néhány kérdésem!?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit! Előre is had írjam le, hogy az állatvédők kommentjei hidegen hagynak. Szeretem a természetet, vigyázok rá, és nem azért akarok vadász lenni, hogy ami megmozdul terítékre hozom!

A kérdésem az lenne, hogy hol kezdjek utána érdeklődni? Veszprém megyében lakom, úgy tudom van Veszprémben egy hivatal. Ott kellene megkérdeznem?

Még azt szeretném megtudni, aki 2018 ban vizsgázott milyen összegre kell számítanom mire végzek vele? Legutóbb azt hallottam, hogy 120.000Ft.

Valaszokat kösznöm!!



2018. okt. 28. 18:19
 1/2 FöldváriAttila válasza:

Az országban 30-40 tanfolyamszervező működik, az árak változók, de mindenestül - tananyaggal, vizsgával együtt - valószínűleg 150-200 000 lesz.


Veszprém megyében érdemes a megyei vadászkamarát és szövetséget megkérdezni, mikor, hol, ki indít tanfolyamot. Elérhetőségeket itt találsz: [link]


Magáról a vadászvizsgáról mindent megtalálsz a kamara honlapján: [link]


Üdv és hajrá!

2018. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!! Üdv!
2018. okt. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!