Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy fejezzem be végre az...

Hogy fejezzem be végre az egyetemi tanulmányaimat, abszolválás után 3 szemeszterrel? Hogy rázódjak vissza munka mellett?

Figyelt kérdés

Tanárszakon tanulok, és már csak a portfóliómat kellene leadni.

Még 2 fejezetet teljesen meg kell írnom, illetve van még kijavítandó fejezet is. De már belefáradtam munka mellett.

Más okokból már így is halasztgattam: 3 szemeszterrel ezelőtt abszolváltam, azóta nyűglődök.


Hogy szedjem össze magam és fejezzem be?

Önszántamból kezdtem el a tanulmányaimat annak idején. Érdekelt is. De időközben valami történt.

Ugyanakkor ha már annyi energiát és költséget beleöltem, nem a célegyenesben kellene kilépnem.


De már ötletem sincs, hogy rázódjak vissza.

Hogy írjam meg a hiányzó fejezeteket és hozzam leadható állapotba?

Konzulens nem kellett a portfólió megírásához, így "egyedül vagyok".

Akik szakdolgozatot is írnak, azoknak van konzulensük is, ami egy jó külső motivátor is lehet.


2018. okt. 30. 18:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!