Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerész kar mellett...

Gyógyszerész kar mellett tudok majd dolgozni szerintetek? Van aki próbálta?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Laktam együtt egy gyógyszerész hallgatóval, szinte folyton tanult. Olykor megengedett magának 1-2 bulit, de amúgy nem volt ideje rá. Én biológusnak tanultam, heti 2-3 ZH mindig volt, de szerintem ehhez képest ő sokkal többet tanult
2018. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Sote gytk-n vagyok, ne is álmodj róla :D Ahogy az előző is mondta, minden héten zh, még egy sorozat részt se tudok megnézni, és így is örülök, hogy ha az egyik zh megírása miatt van időm tanulni a rögtön utána jövő zh-ra. :D Jövőhéten csak 3 lesz. :d
2018. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék dolgozni, egyszerűen se időm, se energiám nem lenne rá. (egy másodéves, szintén a SE-GYTK-ról) Örülök, ha van egy szabad estém a hétvégén, amikor megnézhetek egy részt a sorozatomból :D
2018. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szukseg nagy ur.

En dolgozom gytk mellett, es mar negyed eves vagyok.

2018. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Mindenkivel egyetertek.

Nagyon sokat kell tanulni, de sajat boromon tapasztalom hogy sokszor a las minute az effektiv tanulas, hiaba ulok felette egy hetet. Szoval gyakorlatilag ha jol be tudod osztani az idodet, erosen szelektalod az eloadasok latogatasat, akkor megoldhato egy kis kiegeszito munka. De garantaltan faradt leszel vegig, mind testileg mind szellemileg, es ehhez nagy lelki jelenlet kell, ezuton is minden elismeresem az utolso hozzaszolonak.

En nem vegzek konkretan munkat, de valamilyen szinten megis. Ha benne vagy kulonfele hallgatoi szovetkezetekben, (hök, ehök, kollegiumi bizottsag, orszagos egyesületek) illetve kari dolgokban (tdk, demondtrator, beiskolazasi bizottsag), akkor idoszakosan egesz jo osszegeket szerethetsz. Nekem a harmadevem volt olyan hogy a fent emlitett osszes dolgot csinaltam, havi 2 idegosszeomlassal es heti 7szer 8fele szakadassal jart, de legalabb tudtam kicsit sporolni. Utolag azt mondom, hogy nem erte meg, annal inkabb megerte jol tanulni, mert tanulmanyi osztondijjal is egesz sokat haza lehet vinni.

Fentieket bukott targy, sot bukott vizsga nelkul egyeztettem ossze, igaz elore meg kellett terveznem a kovetkezo heten minden orajat, de megoldhato, s igy a munka is. Foleg ha mondjuk talalsz egy ruhaboltban allast, es a nyugisabb idokben a penztarnal tudsz tanulni is. Vagy mosogatoszemelyzetkent a fuledben van a hangrogzitore felmondott tananyag.

2018. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!