Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkaptátok már a tanulmányi...

Megkaptátok már a tanulmányi ösztöndíjat? ELTE BTK

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megkaptátok már a tanulmányi ösztöndíjat az ELTE BTK-n? Csak azért mert nekem még nem utaltak semmit, de 5,2 volt az átlagom a neptun szerint, szóval szerintem kellenne kapnom. Van aki megkapta már? Vagy legyek még türelmes? Korábbi félévben is volt már, hogy sokat késett, de ennyit még soha.



2018. nov. 4. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Már megkaptam. (Állatorvosi)
2018. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Állatorvosin mennyi ösztöndíjat kaptál és milyen átlagra?
2018. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus magyar hozzáállás. Ne foglalkozz az anyagi helyzetemmel. Hidd el, nem vagyok rászorulva az ösztöndíjra. Van családom is. Mellesleg természetesen jeles, elvégre orvosi egyetem. Nem az Óbudai Egyetemről beszélünk, ahova pl minden boldog boldogtalant felvesznek. 😂☝🏻
2018. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a válasz nekem szól? (#2)
2018. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ösztöndíjat kaptam az állatorvosin. Nem mindegy?
2018. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Bszki csak érdkel, hogy mennyire lehet szamítani. Köszi a segítseget..
2018. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Olyan esetleg, aki az ELTE BTK-ra jár? Mert lehet nem minden egyetem ugyanakkor utalja.

2018. nov. 4. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Beképzelt lódoktorok meg trógerek
2018. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!