Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beléptem a Neptun-ba és látom...

Revolver Ocelot kérdése:

Beléptem a Neptun-ba és látom hogy 3 múlt félévben történt vizsgamulasztásom miatt 3500ft-okat kell fizetnem. Mi történik ha ezt én nem fizetem be? Muszáj befizetnem?

Figyelt kérdés
Ezt 10. hó 30-án rögzítették, és 2 hetem van kifizetni. Jelenleg passzív féléven vagyok, nem is tervezem valószínűleg folytatni a tanulmányaim.

2018. nov. 4. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A TO mit mond?
2018. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogyha mégis maradsz akkor addig nem fogsz tudni a következő félévben tárgyat felvenni, ha pedig kiiratkoznál akkor azt addig nem engedik amíg tartozás van az egyetem felé.
2018. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát ha eleve nem akarok maradni passzív év után akkor nem gond ha nem fizetem be?
2018. nov. 5. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz passzív lenni akkor vagy aktívra állítod magad, vagy kiiratkozni. Mind a két esetet leírtam, és azt is, hogy mindkét esetben ki kell egyenlíteni a tartozást.
2018. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!