Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun: Ha nem sikerült múlt...

Neptun: Ha nem sikerült múlt félévben teljesítenem egy tárgyat akkor miért nincs benne ennek a félévnek a listájában?

Figyelt kérdés
Nézegetem a Neptunt, tudom, hogy még nincs tárgyfelvétel, de van egy tárgy amit nem sikerült múlt félévben teljesítenem. Ugye ki lehet választani fent, hogy melyik félév tárgyait mutassa, a múlt féléviben ott is van és, hogy még nem teljesítette, de ennek a félévnek a listájában nincs. Akkor hogyan tudom majd felvenni holnap?
2016. jan. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordulhat, hogy megváltozott a tárgynak a teljesítési menete. Áttehették tavaszról őszre pl. Írj a tárgyvezetőnek e-mailt.

Vagy akár az is lehet, h majd csak holnap reggel fogják meghirdetni.

2016. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak őszi félévben van.
2016. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem, az van, hogy holnap hirdetik meg, mert akkor az arra épülő tárgyat sem tudom ugye felvenni.
2016. jan. 25. 19:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, egyelőre a tavaszi félévre egyetlen olyan tárgy sincs meghirdetve ami az ősziben volt. Na mindegy csak nem kell majd még egy félévet csúsznom...
2016. jan. 25. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen tárgy van, hogy csak az egyik fajta félévben hirdetik meg. Vizsgás tárgyaknak szoktak vizsgakurzust kiírni, ott sincs óra, csak vizsgázhatsz. ZH-s tárgyakat már ritkábban írnak ki, de még az is előfordulhat. Igazából egyikre sem kötelesek, hacsak nem a TVSZ előírja (pl. vizsgakurzus nem kerül nagy energiába, azt sok helyen a TVSZ kötelezően előírja). Abban én már biztos lennék, hogy nem lesz meghirdetve holnapig, nem szokták ennyire az utolsó pillanatra hagyni. Olyan lehet, hogy ha vagytok elegen, akkor "kisírjátok", hogy legyen valami.
2016. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!