Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még mindig nem kaptam regisztr...

Még mindig nem kaptam regisztrációs levelet a felvitől, csak emailt. Van más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval én még nem kaptam reg.levelet,egyszer pár hete már rájuk telefonáltam,akkor kiderült h.a hátrányos helyzetemet igazoló papír miatt csúszik a feldolgozás.Ezért nem jött meg a levél,de hamarosan küldik,ezt mondták.

De azóta felvi-ben minden okmányom rendben van,illetve a felsőfokú oklevél még hiányzik,de azt még nem kaptam be.(mesterre jelentkeztem)Folyamatban van az igazolás beszerzése.

Szóval a lényeg: kaptam regisztációs levelet!

Emailt viszont igen..Lehet az h.emailt küldenek csak levél helyett?Úgy rémlik mintha azt írták volna h.vagy levél vagy email..


Szóval ha ezt valaki megerősíti akkor örülni fogok:)

Ha nem,akkor újrahívom őket..:S


2010. jún. 25. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
**nem kaptam meg
2010. jún. 25. 12:44
 2/8 anonim válasza:
100%

No para!!! Én is így voltam, kedden írtam is nekik e-mailt, szerdán kaptam rá választ.

"A regisztrációs levél kipostázása folyamatban van, Ön várhatóan július elején kapja kézhez, mert az előnyben részesítés okán benyújtott dokumentumok elbírálása még jelenleg zajlik. A regisztrációs levélben hivatalos visszajelzést kapnak az érintettek benyújtott jelentkezésükről, ellenőrizhetik a személyes adatok, elérhetőségek, jelentkezési helyek rögzítésének helyességét.


Az eljárási díj befizetésének határideje: a kézhezvételtől számított 8 nap.


A regisztrációs levél kézbesítéséig szíves türelmét kérem.


Amennyiben az ügyben további kérdései lennének, kérem, az előzményeket is fűzze hozzá új üzenetéhez."


szóval nekünk majd csak július elején fog megérkezni, ne izgulj!!! jó felvételit!

2010. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ja te mesterre jelentkeztél, de szerintem ott is úgy van vagy írj nekik e-mailt, válaszolnak rá : info@felvi.hu
2010. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
E-mailt én is kaptam, de regisztrációs levelet még nem. Én úgy tudom, h az e-mail nem helyettesíti a levelet.
2010. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Megnyugodtam:D


Amúgy ugyanúgy van mesteren is minden mint alapképzésnél:D

2010. jún. 25. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező az átirányítást ide :) Akkor még várok július elejéig, aztán ha 8-a körül se lesz semmi, akkor én is zaklatom őket! Nekem is ilyen hátrányos helyzetű dolog egyébként.
2010. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
remélem hamarosan megkapjuk:D
2010. jún. 26. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem kaptam semmit... :S
2010. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!