Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mennyiben volt más a...

Nektek mennyiben volt más a középiskolához képest az egyetem?

Figyelt kérdés

Közelebb érzitek/éreztétek magatokhoz,amit az egyetemen tanultok/tanultatok? Könnyebb lett, összességében jobban érzitek most magatokat, ilyesmire gondolok pl. hogy megvan az az út, amit kerestetek?

Aki dolgozik, és esetleg a későbbi szakmába vágó dolgot csinál, melyiket érzi jobbnak az egyetemet vagy a munkát?

Általánosságban szerettek egyetemistának lenni?



2018. nov. 8. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan még csak az első szemeszterem, de ezeket szűrtem le eddig.

Igen, sokkal közelebb érzem magam ehhez az élethez, és jó szívvel járok be az előadásokra. Végre azt tanulok amit mindig is szerettem volna, és nincs annyira megkötve a kezem sem.


Én könnyebbnek érzem az egyetemet, mert ha úgy nézzük, azt tanulok amihez értek, vagy ami mindig is érdekelt. Vagyis nem kell fapofával végig ülnöm a törit, kémiát és hasonló hülyeséget, amiről engem senki sem kérdezett meg, hogy szeretnék-e azt tanulni. (Jó, ez nem teljesen igaz, mert nem Magyarországon tanulok, de akkor sincsen megkötve annyira a kezem a tárgyak terén). Valamint nincs is annyi tárgyam. Nem is kell mindennap bent legyek, szóval én szeretem az egyetemi életet, bár még kivárom hogy mi lesz a félév végekor, mert addigra 3 tárgyat letudok.

2018. nov. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Könnyebb lett, összességében jobban érzitek most magatokat, ilyesmire gondolok pl. hogy megvan az az út, amit kerestetek?"


Hah. Nem. Vért kell hugyozni, és már belefárad az ember 5 év után. Igaz, ez szakfüggő is, van ahol lóbálhatod a lábad egész nap, és millió más dologra van időd.

2018. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-es milyen szakon vagy?
2018. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!