Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli vizsgán mennyire van...

Szóbeli vizsgán mennyire van szükség a vizsgabiztos pozitív hozzáállására?

Figyelt kérdés
Kétfordulós vizsgán buktam meg, az állásom múlott rajta. Írásbeli sikerült, és csak az mehetett szóbelizni akiét elfogadták. Azt mondják még többet kellett volna tanulnom, ami biztos így van, de nagyon bánt a dolog. Én inkább úgy érzem nem voltam szimpatikus a munkáltatónak és nagyon le vagyok törve. Gyárban dolgoztam volna. 26L
2018. nov. 8. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen a vizsgáztatónak is lehet jó vagy rossz napja, de alapvetően nem ezen múlik a dolog hanem azon, hogy megugrod-e a szintet vagy sem.


"Azt mondják még többet kellett volna tanulnom, ami biztos így van, de nagyon bánt a dolog."


Ha bizos így van, akkor azt hiszem te is tudod miért buktál meg. Az, hogy bánt megértem, senki sem szeret megbukni. Majd legközelebb sikerül.

2018. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Húzni kellett

tételt ?

2018. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tételhúzás volt. Azért ha sikerült az írásbelim az nem jelenti azt, hogy nem készültem rá. :/
2018. nov. 8. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem mondta, hogy nem készültél rá. Azt mondták, hogy többet kellett volna tanulnod.


Az, hogy átmentél az írásbelin még nem jelenti azt, hogy szóban is megütöd a szintet.

2018. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyetemi vizsgáztatásokkal kapcsolatosan tudok nyilatkozni. Tényleg akadt olyan tanár, akinél jobban számított, hogy milyen hangulatban van, mint hogy mennyit készültél. Vagy azért, mert ennyire ingadozó hangulatú vagy egyenesen rosszindulatú volt, vagy azért, mert a tantárgy annyira nehéz volt, hogy még a könnyű kérdésekre is csak kevesen tudtak válaszolni. De azért nem ez volt a jellemző egyáltalán, a túlnyomó többségnél bármikor simán át lehetett, ha rendesen felkészültél.
2018. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Hányan nem mentetek

át ?

2018. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10-en voltunk a csoportban és abból 6-a n mentek át. Én az utolsó csoportba voltam.
2018. nov. 8. 16:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát attól, hogy tanultam, még nem ütöttem meg azt a szintet. Hát majd legközelebb.
2018. nov. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!