Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek két hónap alatt...

Szerintetek két hónap alatt meglehet tanulni egy nyelvet középfokon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2010. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha semmilyen alapod nincs akkor ki van zárva, bocsika!
2010. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, mert azt mondják, hogy középfokról felsőfokra kell még 1,5 tanulás. Én ahogy letettem a középfokút, a következő hónapban már jelentkeztem is felsőfokúra és sikerült, de akkor halálra tanultam magam.
2010. jún. 25. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a közép és felsőfok között kb. pár ezer szó különbség van, míg a nulla és a középfok között rengeteg szó, bonyolult nyelvtan, kiejtés stb. van.
2010. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

nemértek teljesen egyet a többiekkel!

Ha már megtanultál valamilyen nyelvet, ami azonos nyelvcsaládban van azzal a nyelvvel amit meg szeretnél, akkor nagyon intenzív tanulással megcsinálható. Pl ha tudsz spanyolul v lationul akkor már nem nehéz az olasz, sőt a francia sem.

2010. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A nulláról középfokra fényévekkel nehezebb eljutni, mint a középfokról felsőfokra, ott csak szavakat kell bemagolnod.

Amúgy az eszperantót gyorsítottan 2 hónap alatt meg lehet középfokon tnaulni.

2010. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A nyelv megtanulását nem lehet időhöz kötni. Van, aki megfelelő körülmények között két hét alatt megtanul egy nyelvet. Van, aki két év alatt se, hiába tanul. Ez attól függ, milyen a felfogásod, illetve mennyi energiát fektetsz bele a nyelvtanulásba.
2010. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

". Van, aki megfelelő körülmények között két hét alatt megtanul egy nyelvet. "


Persze, hogyne.

2010. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!