Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs sikerélményem a most...

Nincs sikerélményem a most 1honapja elkezdett tanfolyamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már ki van fizetve , nincs visszatérítés , folyamatos megalázó tanári viselkedés a felmérések után. Károm már nem lesz belole , szabad időmben csinálom de nagyon melle nyúltam , nem igazán így képzeltem ezt a szakmát. Már csak 1 hónap van hatra.
2018. nov. 16. 14:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha csak 1 hónap van hátra, csináld végig, ne most add fel a végén.
2018. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, akkor nem vagy egyedül a sikertelenségben. Nem olyan régen végeztem el egy szakmai tanfolyamot, ezt követően el is helyezkedtem egy cégnél vagyok próbaidős és alig értek még valamit csak lesek ki a fejemből :) Semmi szakmai tapasztalatom nincsen még + mellette csinálok teherautós jogsit is szintén nulla rutinnal, így bénázok jelenleg mindenhol konkrétan. Küzdj ameddig csak teheted, mert az élet ilyen kegyetlen kapja az ember jobbról meg balról egyaránt a pofonokat.
2018. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!