Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikkel lehet...

Szerintetek melyikkel lehet több pénzt keresni? Logisztikai és szàllítmànyozàsi ügyintézõként vagy óvópedagógusként?

Figyelt kérdés
Jelenleg logisztikusnak tanulok, 2 eves a képzés, de nagyon gondolkodom azon, ha meglesz a szakmàm tovàbb mennék óvópedagógiàra. Igazàból mindkettõ érdekel. Szerintetek érdemes lenne belevàgni? :) 20/L
2018. nov. 21. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is logisztikát végeztem érettségi után. Szerintem az op akkor éri meg ha vezető beosztásba kerülsz, a logisztika szerteágazóbb. Ha jól beszélsz nyelvet akkor azért elég jól lehet vele keresni egy nagyobb cégnél.
2018. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hàt angolul màr 12 éve tanulok szeretnék is hamarosan nyelvvizsgàzni, utàna németet szeretnék tanulni.
2018. nov. 21. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Én logisztikusként helyezkedtem el most 180nettóért, nekem ez jobban megérte. De azt csináld amit szeretnél. :)


25L

2018. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12 év nyelvtanulás után még nincs nyelvvizsgád? Akkor nem sok babér fog teremni a logisztikában. Angol minimum elvárás. Meg kell tudni értetni magad írásban és telefonon is. Az angol alap, a további nyelvek adják a pluszt.

De még egy raktári adminisztrátorként is jobbak a lehetőségeid, mint óvónőként szerintem

2018. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor én logisztikuskent végeztem, az első hely, ahova beadtam a jelentkezésem egy osztrák logisztikai vállalat volt.

Kezdesnek 1700 eurót mondtak, ami 3 hónap után (kB amikor "felügyelet" nélkül tervezed a túrát) emelkedni fog.


Persze nem vettek fel sajnos. Helyette itthon maradtam nettó 140ert (ennek kB 3-4 éve).

Már szakmám van... Nem keresek jobban, mint az előző helyen a logisztikaban, sőt, rémesen alul fizetnek, de jobban szeretem.

2018. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottàtok tapasztalataitokat, hasznosak!

4-esnek üzenenném, hogy attól, hogy valakinek nincs nyelvvizsgàja, attól még tudhat angolul :) Én egy nemzetközi cégnél vagyok gyakorlaton és ott egyik logisztikai irodàs nõnek sincs nyelvvizsgàja. Àllàsinterjún elèjük lett téve egy angol szöveg amit le tudtak fordítani, és felvették õket, egyébként meg írtam, hogy hamarosan megyek nyelvvizsgàzni :D

2018. nov. 22. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!