Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy napra két (könnyebb)...

Egy napra két (könnyebb) vizsgát is felvettem. Szerintetek sok, vagy vállalható?

Figyelt kérdés
Két könnyebb tárgyból egy napra felvettem a vizsgát, az egyikből a jegyzet össz-vissz 70 oldal, a másik szintén nagyon könnyű és 1 nap alatt megtanulható, mégis bárkinek elmondom a terveim, próbálnak lebeszélni arról, hogy egy napra két vizsgát is felvegyek... Szerintetek is sok ez? Szerintem teljesíthető, főleg, hogy már most hétvégén tervezem olvasgatni az anyagot, a vizsgák meg 3 hét múlva lesznek. (persze addig is folyamatosan ismételgetek)
2018. nov. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha tudod az anyagot nincs abban semmi rossz, ha egy nap kettőre mész. Inkább akkor szokott ez gond lenni ha nem tudod az anyagot és még előző nap is lázasan tanulsz, a végén meg minden összekeveredik. De ha te addig meg tudod tanulni, jobb túl esni rajta.
2018. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer hármat csináltam, ráadásul az egyik olyan nehéz volt (statisztika), hogy előtte két héten keresztül kb éjjel-nappal számolgattam. Meglett mindegyik, bár kettesem is lett. Attól függ egyébként, hogy mennyire számít nálad az osztályzás, megelégszel a rosszabbal is, vagy csak az ötös érdekel. Ha valaki megpróbál lebeszélni, mondd neki, hogy államvizsgára kb. 2 hét alatt kell majd felkészülni, és az 4 tárgyból van ugyanazon a napon és nem 10 oldalból áll egy tárgy..
2018. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több ilyen napom is van és nehezebb vizsgákkal is. Miért húzzam a el, ha nem muszáj? Nem vizsga előtti nap tanulom meg az egész félévet.
2018. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanezen a véleményen vagyok, köszönöm a megerősítést! Már a hétvégén elkezdem olvasgatni az anyagot, habár elég lenne utolsó nap leülni és elolvasni, és meglenne a kettes, de jó átlagra törekszem. :)
2018. nov. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!