Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettem egy tárgyat újra...

Ha felvettem egy tárgyat újra cv-sen, és tegyük fel nem tudom teljesíteni ebben a félévben sem, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Igen, retardált vagyok. Miskolci Egyetem.

1 évfolyam, 2 félév.

Már kifizettem, ilyenkor csak a pénzt dobtak ki az ablakon, vagy más hátránya is van?


2018. jún. 12. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában mindegyik egyetemnek megvan a saját szabályzata arra, hányszor lehet felvenni egy tárgyat, hányszor lehet belőle összesen (nem egy félévben) vizsgázni, és ha ezek valamelyikét kimaxolod, akkor kirúgnak. Úgyhogy annyi hátrány ér a fizetési kötelezettségen kívül, hogy eggyel kevesebb lehetőséged maradt felvenni a tárgyat.
2018. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor fölveszed a tárgyat

a köv. félévben

2018. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!