Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki osztályoz, ha nincs tanítój...

Ki osztályoz, ha nincs tanítója az osztálynak elvileg minimum félév, de lehet hogy év végéig?

Figyelt kérdés
Felső tagozatról jönnek helyettesíteni, egyik sem alsó tagozatos tanító? Van erre valahol szabály a közoktatásban, hogy ilyenkor ki osztályozhat?

2018. nov. 23. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az iskolában kérdezel meg egy hozzáértő embert? Szerintem bármelyik tanár megmondja neked.
2018. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy kérdeztem! Még kialakulatlan...hm hm ...majd összefogja vki...hm hm, én úgy gondolom, hogy a szaktanár az alsós tanító néni lenne, de most ugye hogy nincs, nem lehet szabályosan osztályozni. Valamiféle szabályt keresnék de a google erre most pont nem jó.
2018. nov. 23. 14:49
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Aki taníthatja a gyereket, az osztályozhatja is.
2018. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!