Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok tanulni. Mit tegyek?

Nem akarok tanulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#tanulás #iskola #tanci néni #hjohjo
2018. nov. 27. 11:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz! Még jöhetnek a valászok
2018. nov. 27. 11:34
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs kedved, ne tanulj. Aztán majd járkálhatsz a pszichiátriára, hogy mennyire el van szabva az életed, sokra is vihetted volna, ha kicsit is tanulsz, de lusta voltál, most meg már nem tudod, hogy törj ki ebből, mert munka mellett nincs energiád már tanulni, meg ugye pénzed sincs semmilyen iskolára / tanfolyamra. Aztán rájössz, hogy akkor kellett volna tanulni, mikor még más dolgod nem is volt. Vagy legalábbis hogy akkor mennyivel könnyebb lett volna.

Ne juss ide, ahol én vagyok. Hidd el, fos. Inkább erőltesd meg magad egy kicsit. Vagy készülj fel lélekben a gyártósori munkákra.

2018. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Menj el marketingesnek. Ha van tehetséged hozzá, akkor megélhetsz belőle. Ha nincs, akkor marad a neki, vagy egy gyár.

Tűzz ki magad elé egy célt, pl.:egy autó. Ha ehhez egy jó szakma kell, akkor talán tudod magad vele motiválni.

2018. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Találj valami olyat, ami érdekel és azt tanuld. Ha azt mondod, hogy nincs semmi ilyen, akkor tényleg menj a híd alá és halj éhen.
2018. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy éjszakai pótlékkel egész jól lehet a gyárakban is keresni. Csak mondom. Második voltam.
2018. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
koszi most mar tanulok
2018. nov. 27. 11:41
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

Én is utálok tanulni, szülők erőltették az egyetemet (mérnöki szak), amit idén keztem el. De itt is hagyom végleg (2.félévet nem kezdem el), és inkább 1 éves OKJ-t végigszenvedek, és utána már nem kell többé tanulnom :)


Szóval menj egy okj-re, azok általában 1 vagy 2 évesek, és 2-es érettségi is elég hozzá, szóval jó választás, és utána elfelejtheted örökre a tanulást, és nem leszel hajléktalan se meg mekis, gyári munkás (bölcsész diplomával sokan melóznak ott).

2018. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
60%

Én is ilyen vagyok nem akarok tanulni de ha nem tanulok akkor éhen halok azt meg nem akarok

Szerintem te is tanulj

Mert a mekis kaja finom de ott dolgozni már nem

2018. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Rosza Pál válasza:
9%

Aki tanul: az hülye.

Aki nem tanul: az hülye marad!

2018. nov. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
79%
Egy kis lelket öntenék beléd. :) Később nagyon meg fogod bánni, hogy nem tanultál. Én sem szerettem tanulni, de szerencsére volt olyan szegmense a tananyagnak, amit erősen preferáltam. Ez volt a matek és a programozás. Itt viszont minden nap tanulnod kell és érdemes is, mert csak úgy kereshetsz nagyon sokat. Célokat tűzz ki magad elé. Eléldegélhetsz havi 250-300 ezerből is nyilván, de abból hogyan veszel lakást 2-3 éven belül, hogyan mész nyaralni külföldre, hogyan lesz klassz kocsid, meg fogsz tudni adni a gyerekednek mindent, pl. oktatás stb...? Gondold át, mert innen nem sokan tudnak visszafordulni és újrakezdeni. Én a társaságban látom, hogy akik tanultak már házuk, több kiadó lakásuk van, én személy szerint havonta egyszer kimegyek külföldre nyaralni, saját cégem van és kiadó lakásaim. 40 alatt vagyok. Régen albérletben tengődtem, egy tank benzinnel jöttem fel vidékről az ócska kocsimmal, amit újságkihordásból ollóztam össze a suli melletti. Kérdés mit akarsz az élettől? Ezt tedd fel magadnak és ha nincsenek álmaid céljaid, akkor megette a fene. Legyenek!! Hajrá, és sok sikert!
2018. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!