Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egyetemre...

Nagyon szeretnék egyetemre menni, de nem akarok tanulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmondani az érzéseket,ami bennem van. Félek nekiülni a tanulnivalónak,jelenleg dolgozom belekezdek és sírhatnékom lesz mert tuti hogy rosszul csinálok mindent tavaly se lett az érettségim jó,pedig tanultam sokat. Egy lúzer vagyok és már öngyilkos akarok lenni,annyi nagykudarc az életem,régen kitűnő voltam és volt mibe kapaszkodnom,de mostmár ez se maradt :( Folyton rossz a kedvem,félek nem sokáig bírom már,újra előjött a pánikbetegségem. Pedig érdekel,amit tanulok mégis félek tőle sírni tudnék. 19/L
2015. márc. 31. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Menj el bölcsésznek.
2015. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
:DD Bölcsészkar... Na de abból semmiképpen nem az irodalom a tanár és ilyenek, hanem kérlek a SZABADBÖLCSÉSZ. azon gondolkozhatsz majd, hogy az almába, ha beleharapsz megváltozhat-e a színe.
2015. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon esetleg nem gondolkodtál, hogy OKJ-ra mész?
2015. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez szerintem marhára nem vicces. Ugyanis komoly céljaim voltak,gyógyszerésznek,orvosnak vagy pszichológusnak akartam menni,engem ezek érdekelnek. Olyat amúgy semmiképp sem szeretnék,amivel nem lesz munkám és akarok tanulni csak a lelkemmel valami gubanc van ami egyre súlyosabbnak látszik pedig orvoshoz járok. Nulla az önbizalmam,folyton félek és szorongok. semmi gondom az okj-vel sem csak ez egy nagy kudarc lenne ha feladom és tudom hogy eddig ment,akkor most sem csökkenhettek akkorát az agyi képességeim,a lelkiállapotom romlott le nagyon
2015. márc. 31. 21:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérlek könyörgöm,szeretném hogy menjen!! Folyton öngyilkos gondolatok járnak a fejemben,üresnek érzem magam muszáj valamit változtatni. Segítsetek!
2015. márc. 31. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
csinálj egy javító érettségit. Nézd meg, hogy mondjuk diabetikuson mennyi a ponthatár és készülj fel csak arra az egyérettségire maximálisan. Addig dolgozz, de jusson időd magántanárra. Egyedül, ha ilyen típus vagy nem fogsz tudni jól felkészülni.
2015. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy pánikbetegségre és egyéb lelki bajokra csodás gyógyír a mozgás és a sport :) Akár egyedül, akár barátokkal. (a tánc is jó)
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy most a javító-kiegészítő érettségire tanulok,járok tanfolyamra és ott írunk próba érettségit,de bestresszeltem . Sok rossz összejött,a mozgást már próbáltam sajnos inkább csak túlzottan lefárasztott,nem éreztem a pozitív hatását.
2015. márc. 31. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Jelentkezz egyetemre. Én se tanultam semmit egyetem előtt, mert leszartam az irodalmat, nyelvtant és a többi értelmetlen tárgyat, de miután felvettem villamosmérnöknek elkezdtem tanulni, majd az egyetem kihozza belőled, mert, ami érdekel, azt sokkal szívesebben fogod tanulni.
2015. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Én többször buktam matekból, az érettségin áttoltak, de minden másból szép eredményt értem el. Magyar szakra jelentkeztem és ott egyre jobban kezdett minden érdekelni, ha minden igaz jövőre nyelvész mesterszakot kezdek. :) Fontos állomás az egyetem minden ember életében.
2015. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!