Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha forgalmi vizsga előtt...

Ha forgalmi vizsga előtt közvetlenül vezetnem kell 1 órát akkor az jelentheti azt hogy ugyanaz lesz a vizsga útvonal?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a tanárommal, hogy vizsga eltőt közvetlen vezethetek 1 órát. Lehet az lesz az útvonal???

2018. nov. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Nekem ráadásul olyan útszakasz is volt a vizsgán, amin 1x sem mentünk az órák alatt :D

De sikerült a vizsga elsőre...:)

Én közvetlenül a vizsga előtt nem vezettem.

Hajrá :))

2018. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha a vizsgaútvonalakat gyakorloljátok az oktatóddal. Én is vezettem még a vizsga előtt, és mindegyik útvonalon végigmentünk egyszer. Szerencsére pont a legjobbat sikerült kikapnom a vizsgán, így elsőre át is mentem :D
2018. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ott, a kocsiban húz a vizsgázó útvonalat.

Vezettem előtte egy órát, majd kihúztam egy olyan útvonalat, amin egyszer sem mentünk végig.

Sikerült.


Előtte azért kellett vezetnem, hogy belerázódjak. A gyakorlati órák alatt is az első fél órában sokkal több hibát vétettem, mint a 2. órákban.

2018. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amikor vissza értetek, akkor már ott várt a biztos?
2018. nov. 29. 00:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy 1.5 órával a vizsga előtt találkoztam az oktatómmal. Levezettük a 2x45 percet, és egyből mentünk is utána a vizsgahelyre. Bementünk az épületbe, és ott volt egy csomó asztal meg szék (mint egy étteremben), a falon ki volt írva, hogy ki vizsgátat és mikor. Az oktató mondta, hogy melyik asztalhoz üljünk. 5 perc várakozás után jött a vizsgabiztos, kezet fogtunk, és mondta, hogy mondjak egy számot 1 és 4 között. Mondtam 1, kinyitotta a mappáját, és odaadott 1 papírt, amot alá kellett írnom, az volt rajta, hogy nem fogyasztottam alkoholt és/vagy drogot. Odaadtam közben a személyi igazolványom, hogy lecsekkolja nem más jött-e vizsgázni helyettem. Utána kérdezte milyen parkolást kívánok bemutatni (2 autó közé hátrafele beállás az út szélén vagy parkolóban 2 autó közé jobbra vagy balra beparkolni). Én a parkolóban jobbra beállást 2 autó közét választottam, felírta a papírjáta az útvonalat, meg a parkolást. Utána mind3-an mentünk ki a kocsihoz. Jött a kocsi ellenőrzése, közben beült az oktatóm mellém, a vizsgabiztos hátra. Mikor kész volt az ellenőrzés és minden ok volt, akkor elindulhattam. Elindulásnál gyors fékpróba (mondani kell, hogy "jó a fék"), és mentünk is a forgalomba.
2018. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"amikor vissza értetek, akkor már ott várt a biztos?"


visszamentünk a tanpályára, elszaladtam a mosdóba és mire mentem vissza a kocsihoz, már bent ült. Pedig még akartam kérni az oktatómtól tollat, hogy ráírjam a kezeimre, hogy melyik a jobb és a bal :D

2018. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!