Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fegyelmi általános iskolában...

Fegyelmi általános iskolában ezért?!?!

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok jó gyerek nem mondom.De nevetséges amiért akarnak fegyelmit adni.Szóval volt egy ilyen meg beszélésem 1,5 hónapja mert rágóztam órán meg telefonoztam és nem adtam oda a telefonomat a tanárnak.Az után megfogadtam minden órán kirakom a telefonomat a tanári asztalra és nem rágózok sőt meg se szólalok hogy abba se tudjanak belekötni.Nos azóta 1x megszólalt a telefonom és a tanárnak ismét nem adtam oda elvileg lehet lesz fegyelmim a tanulmányi eredményem kb 3,8(8. első félév)Érdekes módon semmi órán nincs velem probléma csak ennél az 1 tanárnál.Na de tényleg rágózásért meg telefonozásért fegyelmi?

2018. nov. 30. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Van munkahely ahonnan ezért kivágnak.
2018. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyi elég is. Plusz pofátlan vagy, hogy nem adod neki a mobilod. Nyilván nem összetörni akarta és nem nyomkodni hanem elvenni, az óra végéig.

Saját magadat keverted bajba, ez bizony hülye húzás volt. Szerintem kicsit vegyél vissza az arcodból és akkor nem kerülsz ilyen bajba.

2018. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Előtte már kaptál érte beírásokat vagy másért? Mert ha már többször volt veled "baj", akkor lehet. Egyébként azért rögtön nem adnak érte fegyelmit. De ha már szeptember ota tart a dolog a tanárral...
2018. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Már az írásodból is kivehető hogy nagyon odáig vagy magadtól. Vissza kell venni magadból a 3.8as átlag meg általános iskolában nem ad büszkeségre okot. Miért nem némítod le a telefonodat hogy ne csörögjön órán? A többi tanárnál meg valószínűleg azért nincs probléma mert őket már nem hatja meg a viselkedésed. Próbálj meg középiskolában jobban indítani.
2018. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Kapsz egy beírást (megjegyzem teljesen jogosan) így a magatartás jegyed nem lesz ötös. Ha elitgimibe mész felvételizni akkor a szóbelin ezt megnézik és nem vet rád jó fényt. Ha a helyi gyűjtőbe mész továbbtanulni akkor meg ne foglalkozz vele mert úgysem érted meg hogy mi a probléma.


Ennyire nem lehetsz béna nyolcadikosként, hogy nem veszed le a hangot a telefonodról és nem bírsz ki 45 percet a facebook nélkül.

2018. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Bár gondolom a gyűjtő középiskolába ahova menni fogsz, még menő is leszel vele.
2018. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!