Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek, ti sem tudtok náthása...

Gimisek, ti sem tudtok náthásan koncentrálni az órákon?

Figyelt kérdés
Mivel megfáztam, annyira , hogy miután a óra alatt elfújtam 20 zsebkendőt, így elég nehezen tudok odafigyelni. Ti ezt hogy oldjátok meg?

2018. dec. 1. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Elmegyünk az orvoshoz.
2018. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Betegen nem megyek suliba.
2018. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Minden kis náthával otthon

maradtok?

2018. dec. 1. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én betegen is mindig bejártam. Úgy oldottam meg, hogy nem figyeltem, valamit azért csináltam, néha leírtam valamit. Aztán óra után megszereztem az órai anyagot a többiektől.
2018. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ment. Vmi kis rosszullét meg ilyesmi nem zavart. De ha folyamatosan tüsszögtem, akkor azt sem tudtam hol vagyok. Mindig meg nem maradhattak otthon, ha ilyen van
2018. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha beteg vagy akkor maradj otthon, ilyen egyszerű. Nem arról van szó, hogy ha kettőt tüsszentesz akkor már a rohammentő vigyen a kórházba, de ha 20 zsepit elhasználsz akkor miért mész egyáltalán suliba?


Figyelni úgysem tudsz. Akkor minek?


(a kedvencem az aki majdnem meghal de elmegy iskolába / dolgozni, azzal nem törődve, hogy esetleg másra is átragasztja a lepráját. Nyilván nem nátháról van szó, az nem ragályos)

2018. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Természetesen egy náthával én sem fogom az egész osztályt összefertőzni, de attól még lemaradni sem szeretnék...
2018. dec. 1. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
6. Ha vki beteg az tenyleg baj. De mondjuk egy megfázás, főleg ha gyakori. De ha csak napokig tart, akkor ia iszonyat sok lesz a hianyzás. Amit nem éppen tolerálnak.
2018. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Az mit jelent, hogy "iszonyat sok lesz a hiányzás"? Te hányszor vagy egy évben náthás? És mi az, hogy nem tolerálják??
2018. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk egy hétig képes vagyok egy évben ketszer. (S végig tüsszögök, mert felerösíti az allergia.) Az már 70 óra hiányzás lenne csak e miatt.
2018. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!