Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis Egyetem, mit kell...

Semmelweis Egyetem, mit kell rola tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eretsegi elott allok es minden erommel azon vagyok hogy informaciokat gyujtsek! Interneten mar utana neztem az egyetemnek! De nagyon jo lenne ha tudnatok velemenyt irni! Ha ti jelentkeztetek vagy ha ismerosotok jelentkezzett neki a benyomasai az egyetemrol!

Tenyleg az elso ket ev a legnehezebb?

Hogyan tanuljak ra? Tanulasi mondszerek?

Milyen egy szobeli vizsga az egyetemen?

Erdemes jelentkezni egyaltalan orvosira?

A valaszokat elore is koszonom!



2018. dec. 1. 20:11
 1/4 anonim válasza:

Érdemleges választ csak az utolsóra tudok adni. Érdemes-e.

Döntsd el te,hogy képes vagy-e rá,képes vagy közel 10 évet tanulni,és hivatásként tekinteni rá. Erre a szakmára elsődleges szempontból nem a fizetés miatt mennek,hanem mert szeretnek segiteni embertársaikon,szeretnék ha tudásukat jóra tudnák forditani.

Sok sikert.

2018. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előző válaszolóval.

Én most kezdtem 2018-ban, szóval csak az első félév szorgalmi időszakáról tudok információt adni. Sokkal több energiát kell belefektetni, mint azt gimiben teszed, de nagyon jó érzés egy hosszú egész hetes tanulás után ötöst kapni anatómia demón:D

Szerintem nagyon színvonalas az oktatás, illetve nagyon segítőkész mindenki és más is a professzoroknak a felfogása, mint a gimis tanároknak(leendő kollégáknak hívnak páran, illetve legtöbbször magázódnak velünk)

Hogy érdemes-e, neked kell eldöntened(mint ahogyan az előző válaszoló írta). Nekem így az első szorgalmi időszka után az számít, hogy csak nagyon jó akarok lenni(pénz eszembe sem jut)

2018. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)
2018. dec. 17. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Azok alapján amiket ismerősöktől hallottam tudok válaszolni:


- Nem az első két év a legnehezebb. Sőt az első év az egyik legkönnyebb, csak meg kell szokni az elején.


- Mindenki más módszerrel tanul erre neked kell rájönnöd.


- Szóbeli: húzol tételeket, elmondod, a vizsgáztató kérdez kb. mint érettségi emelten a szóbeli. Sokszor kérdeznek olyat is ami nincs benne előadásban vagy tankönyvben,hogy lássák tudsz gondolkodni is.


- Nem tudom érdemes e... neked kell eldöntened.

2018. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!