19 nap négy vizsgára?

Figyelt kérdés

Egymást követő napokon lesz négy vizsgám Januárban és kb. 19 napom lesz a felkészülésre. Ez szerintetek elég lesz?


Jobb lenne, ha nem egymás mellett lenne mind, de az első alkalmak rögtön az első vizsgahéten vannak és még csomó beadandóm van, szóval nem tudnék rájuk felkészülni. Így marad a második.


2018. dec. 10. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szak és milyen tárgyak.
2018. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nem fogunk tudni válaszolni. Én ugyan idén diplomáztam, de voltak olyan tárgyaim, ahol egyetlenegy vizsgára nem lett volna elég 19 nap (csak úgy, hogy egész évben tanultam az adott tárgyat), de olyan 4-et is tudnék mondani, ahol még sok is lenne. Minden egyetem és minden szak más.

Nem beszélve arról, hogy nem ismerünk téged, nem tudjuk mennyire vagy terhelhető. Én nem szerettem azokat a vizsgákat, amelyek rögtön egymás után voltak, sosem tudtam egyszerre több tárgyra készülni, voltak ugyan próbálkozásaim, de általában nem sült el jól a dolog. Így inkább elmentem pl a 2 ünnep között, ha már úgy is tanulni kell, akkor mindegy, hogy el is megyek vizsgázni, de legalább érzem, hogy haladok a tárgyakkal, egy újabbat ki tudok pipálni és nem kell egyszerre többre koncentrálni.

2018. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindegyik magolós vizsga pl. töri, elméletek, modellek, szabályok stb., szóval tanulni kell rá.


Nekem is az nem tetszik benne, hogy egymás utáni napokon vannak, mert nem tudom, hogy így egyszerre hogyan készüljek mindegyikre. Viszont nem nagyon tudom máshová tenni... A vizsgaidőszak első hete ki van zárva és az utolsó alkalomra sem szeretném hagyni egyiket sem, úgyhogy csak ez a január eleji időpontok maradnak.

2018. dec. 10. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!