Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A KRESZ elméleti vizsgával...

A KRESZ elméleti vizsgával lennének kérdéseim, illetve hogy ti hogyan készültetek fel a vizsgára, a kötelező órákon kivül? B kategória

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Beiratkoztam egy autósiskolába részt vettem az összes órán, és most következne az elméleit vizsga körülbelül 2 héttel késöbb mert 2 hét már eltelt a tanfolyam vége óta.Tehát még 2 hetem van a vizsgáig. Az alatt a 2 hét alatt az órákon megszerzett tudást próbáltam rögzíteni illetve a jegyzeteimet amit az órán írtam le valamint folytattam a könyv tanulását amir már a tanfolyam alatt is lapozgattam hogy miről is leht szó a vizsgán... Kaptam hozzáférést 4000 forintért az E-titán internetes vizsgasegítő honlaphoz és kitöltöttem egy próbavizsgát mennyi pontot tudok elérni. Hát őszintén szolva jobbra számítottam kicsit kétségbe is estem hogy lesz ebből meg a vizsga 2 hét múlva, mert 44 pontot értem a legjobb tudásom szerint, és olyan kérdéseket kaptam amik a könybe nem is voltak benne megtanultam fogalmakat azokat szitén nem kérdezte kapaszkodósáv, gyorsulósáv stb eggyet sem ezekből. És itt rájöttem hogy nem magolásról fognak szolni a dolgok. Nem is beszélve a random kérdésekről amik még talán az órán

sem hangzottak el. Láttam itt az oldalon kérdéseket illetve válaszokat hogy valaki 75 pontból 74 pontot meg 75 pontból 75 pontot elért elég nehezen hiszem el vagy nekem dobott egy szerencsétlen kérdést vagy ez kamu mert nekem is van annyi közöm ehhez az egészhez mint azoknak az embereknek szóval a kérdésem inkább ezekhez az eminens emberekhez szolna elsősorba:

-Ti elsőre raktátok le ilyen szép pontszámmal a vizsgát?

-Könyvből készültetek fel vagy hogyan másképpen?

-Illetve mit tudnátok tanácsolni ha még körülbelül kettő 2 hetem van a vizsgáig


Halottam hogy valaki az interneten oldogatott teszteket és úgy rakta le eggyik haverom szintén a könyből tanult és ötszőr megbukott sajnos én is elég sok időt ezek szerint elvesztegettem a könyvvel mert azt hittem abba minden benne van... Mindenesetre benne van a pakliban hogy ha nem fog sikerülni akkor megint ugyanannyi időm lesz mint eddig volt és legalább már tudni fogom mivel állok szemben, ha újra megyek négy héttel késöbb, szóval már kicsit abba is gondolkodok hogy ha nem sikerül akkor azután hogyan fogok tovább tanulni mert ezek szerint nem tudok eleget, de mnident megfogok tenni hogy már az lesőn is átmenjek.

Személyes tapasztalatokat szeretnék hallani és én is minnél több pontot szeretnék elérni nem cél a 65 pont amivel még épp hogy átengednek. Lehetőségem van még az E-titán oldalon oldogatni témakör szerint kérdéseket illetve próbavizsgát, amit ugye egyszer már kitölöttem. Ti melyiket ajánlanátok inkább? Vagy pedig mozgóképes kérdéseket szituációkkal, de azok a vizsgában 8 ból 8 sikerült szóval nem is azzal volt itt a gond, azzal nem törődnék túl sokat az órákon is azt elég sokan gyakoroltuk... 19 éves múltam és fiú vagyok.


A válaszokat megköszönöm!



2018. nov. 9. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam olyan programot, amit bármennyiszer használhattam. Még mindig megvan
2018. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
E titanra épül az egész kresz vizsga, javaslom ott keszülj, szerintem a tantermi oktatás ma már csak kiegészítő magyarázatnak jó, ami vezetéskor hasznos lesz, de vizsgához kevés.
2018. nov. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Én két hete vizsgáztam , 71 pontal mentem át.

Nálunk az oktató azt mondta, felesleges könyvből tanulni, minden ott van az E-titanban.

Menj át az összes anyagon, részteszteken, rendesen olvass el minden diát.

A fogalmak, szállítás, villamos, megállás, várakozás, lámpák ....mi mennyivel mehet hol és mikor. Ezek a főbb kérdések, de nálam mind az E-titanból volt a vizsgán.


Ne tanulj máson, így jobban rögzülnek a válaszok.

Lásd át az egészet, nem nehéz. Két hét alatt még bőven tudsz rá készülni.

2018. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Áprilisban vizsgáztam, mi kaptunk gyakorló CD-t. Ott végig 72-74 pontot értem el, vizsgán 66, pedig rengeteget gyakoroltam. Szóval kicsit csalódott voltam, átverés volt kicsit szerintem a gyakorló CD.
2018. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!