Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok matekból félévkor...

Ha megbukok matekból félévkor nyolcadikba akkor évet kell ismételnem?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarok évet ismételni, még lesznek dolgozatok tehát tudok javítani de félek mert nem tudom hogy akkor most újra kell-e járnom az évet...

2018. dec. 11. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Miért kellene évet ismételned?
2018. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 klopusz ***** válasza:
75%
Évet ismételni nem kell, de egyes matekkal a felvételi jelentkezéskor lesz gondod.
2018. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Miért kéne? Az a baj, ha évvégén. De mŕg akkor is van potvizsga. (Csak középsulid nem lesz.)

De félévvel még van esélyed.

2018. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy iskola választásnál ilyen jeggyel lesznek problémák hogy emiatt lehet nem fognak felvenni sehova, maximum oda ahová most nem jelentkezel majd, és később közlik hogy valamit mindenképp keressetek. Évet ismételned nem kell ha össze szedsz pár jobb jegyet lehetőleg kettesnél is jobbat. Meg 8. ba annyira nem buktatnak, de ha mégis megbuksz még mindig ott a javító vizsga augusztus végén, ahol még lesz lehetőséged javítani. De ha most szívsz a matekkal később még rosszabb lesz középiskolába.

Én általánosba hármas voltam matekból középiskola 9. osztályába úgy megbuktam ahogy illik.

2018. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy sajnos csak a matek megy ilyen rosszul! De ha neadjisten megbukok akkor minden megy tovább vagy akkor hogy lenne? És ha feljavítom magamat akkor kap az iskola értesítést róla hogy javult az átlagom?
2018. dec. 11. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ne bukj meg!!! Menj el magán tanárhoz egy párszor aki rendesen elmagyarázza neked a feladatot. Gyakorolj sokat!! Akár ugyanazokat a feladatokat amiket órán csináltatok.Az azért jó mert látod hogy minek kell kijönnie eredménynek. Kérj a matek tanárodtól a suliban korrepetálást ,adjon neked javítási lehetőséget.Küzdj egy kicsit!!! Muszáj!!
2018. dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!