Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha tavaj 211...

Szerintetek, ha tavaj 211 volt a ponthatár a debreceni fősulira (gyógytornász), most 266 ponttal van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
+ Én nem az olyanokat nem engedném egyetem küzelébe, aki gürcölt, hogy ennyi pontot is összeszedjen, hanem azokat akik plusz pontokat szednek össze, csupán egy hülye döntésük alapján (egyedülálló és terhes), vagy csak azáltal, hogy valaminek született (kisebbség), vagy ha korán férjezett...ez a negatív diszkrimináció...aki nem magától érte el, hogy felvegyék...
2010. jún. 28. 09:49
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a pozitív diszkrimináció. :) Egyébként megértelek. Sajnos nekem sincs semmilyen +pontom. Pedig egy nyelvvizsgát illett volna letenni. Így kénytelen vagyok erre rááldozni a nyaramat. De még így is van 360 pontom, így reménykedek, hogy felvegyenek. Sok sikert neked is!:)
2010. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem neked van esélyed az államilag finanszírozottra is bekerülni :) Ügyes vagy :) Gratula :)
2010. jún. 29. 17:28
 14/15 A kérdező kommentje:
Hihi rosszul számoltam a pontjaimat így 266 helyett 278 lett, de mindegy is mert felvettek :D ilyen helyesírással :P
2010. júl. 23. 20:48
 15/15 anonim válasza:

Felháborító!!!

1. Ha kitartasz egy cél mellett ne a 266 pont vagy 278 pont vagy tök mindegy mennyi pont legyen a cél. Attól hogy az elképzelésed nem változott, még nem leszel hős.

2. A rossz helyesírással nem hogy fősikolára, még érettségire sem engednélek.

Nem baj, szaporodjatok csak, én meg a ti lyukas agyatokból fogok megélni ^^

2015. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!