Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy meglegyen...

Mit csináljak, hogy meglegyen az elsősegély vizsgám? Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Ennek mi a menete?

2018. dec. 18. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Jelentketned kell egy elsősegély tanfolyamra. Pl a Vöröskeresztnel. Google: elsősegély tanfolyam és kidob vagy 100 helyet ahol ezt megtudod csinálni
2018. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Utána pedig vedd elő az elsősegély könyvet és kezdj el tanulni.
2018. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi különös.


Van egy szóbeli, meg egy "gyakorlati" része.

Ha jól emlékszem, először a gyakorlati volt, az volt a beugró. Mindössze egy újraélesztést, meg egy stabil oldalfektetést kellett végrehajtani.


Én nem jártam elsősegély tanfolyamra, mivel korábban már jártam, de szerintem amúgy sem lehet (a vizsga szempontjából) valami hasznos. Azt nem tudom, hogy van-e lehetőség online kurzusokon résztvenni, de ha van, akkor azokat azért érdemes megnézni.


Velünk kifejezetten rendesek voltak a vizsgáztatók, egyáltalán nem arra mentek, hogy megbukjunk, a legjobb tudomásom szerint mindenki átment.


Sok sikert! :)

2018. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!