Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azért mit kaphatok ha leköptem...

Azért mit kaphatok ha leköptem egyik osztály társam?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszeri eset volt, akkor intőt vagy csak szóban letolnak. Ellenben ha akit leköptél, rendszeresen zaklatod, csúfolod, bántod, akkor ez a köpet iskolai karriered végét is jelentheti. A körülményeket kellene ismerni.
2018. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A mi sulinkba osztályfőnökit vagy igazgatóit. De ha sok volt a rovásodon már akkor nevelő testületi döntés alapján ki is rughatnak.

Ezt az oda nem illő "cigány virtust" felejtsd el az iskola kapuin belül.

Ha ezt követné egy verekedés, akkor volt rá már nálunk példa, hogy bírósági tárgyalás és 2 év felfüggesztett börtön büntetés lett a vége, valamint düh kezelésre kellett járnia az illetőnek.

2018. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
osztály fönök anyitmondot hogy bwirást kapok más nem történt
2018. dec. 19. 17:58
 4/10 A kérdező kommentje:
kicsit beszartam hogy meg láttam hogy kirughatnak meg börtön büntetés ugy volt hogy be szolt nekem én meg leköptem
2018. dec. 19. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Remélem egy osztályfőnökit kapsz legalább, mert ritka nagy bunkóparaszt szokás a köpködés. Egyszerűen nincs rá megfelelő indok.
2018. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom nem kellet volna
2018. dec. 19. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

4, nem börtön, csak felfüggesztett.

Pl kapsz 2 év felfüggesztettet és ha a 2 éven belül lesz valami másik ügyed akkor az előző ügyed is hozzá csapják és a kettőt együtt le kell ülni.

2018. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kérdés már nem aktuális oft kaptam
2018. dec. 20. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Köpködni kb olyan parasztság, mint buszmegállóban dohányozni.
2018. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a magyar valóságban a düh kezelési tanácsokat csak akkor kapja az illető, ha már félig agyon vert valakit. Míg ha simán kéri, akkor csak megvetést és lopott időt kap.
2018. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!