Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális dolog az hogy az...

Normális dolog az hogy az eredeti érettségi bizonyítványom elveszik beiratkozáskor?

Figyelt kérdés
szakképzésre iratkoztam be, család mondta hogy semmiképpen sem hagyjam ott, de az iskola vezetősége csak úgy elrakta merthogy nekik az eredeti kell...nem lehet ebből baj, mert kicsit megijedtem, meg aztán a család sem megértő...
2010. jún. 28. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem az hogy elkérték az eredetit,még nem baj..de rögtön vissza is kellett volna adniuk..:O
2010. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi beíratkozásnál is az eredeti bizonyítványt kérik, gondolom utánanéznek a sorszámnak,valódi-e. Egyébként visszaadják. De jó lenne,ha te is megkérdeznéd a suliban, nehogy örökre náluk maradjon.
2010. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell adniuk! Az eredeti kell, hogy megtekintsék, de nem tarthatják maguknál.
2010. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Máslpr vigyél másolatot -
2015. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máskor
2015. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!