Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy egy iskolaban...

Lehetseges, hogy egy iskolaban nem lehet erettsegizni?

Figyelt kérdés
ugye bar az 5ik tantargy onkent valaszthato erettsegikor, kemia, fizika, viosz, tesi, rajz stb kozul lehet valasztani. Viszont az en iskolamban csak foldrajzbol es informatikabol lehet. En kemiabol szerettem volna , miutan ket honapig kerdeztem es kerleltem ,hogy hadd erettsegizek kemiabol , a tanarom azt mondta o nem hajlando csak velem foglalkozni , ami 2heti 1orat jelentene. Lehetseges ez egyaltalan? Masok sem mehettek arra a tantargyra amira szerettek volna , csak foldrajzra es informatikara

2018. dec. 25. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, ha 1 ember jelentkezik, akkor kötelező érettségiztetnie (ha megvannak a feltételek persze, mert mondjuk labor nélkül nehezen lehetne kémiából pl.)


Szard le, jelentkezz abból amiből akarsz. A bizottságban úgy is lesz független tag, a feladatsorokat meg központi útmutató alapján kell javítani, tehát nem igazán tud kiszúrni veled.

2018. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!