Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy könnyő (1-2 kredites)...

Egy könnyő (1-2 kredites) vizsgára hány nappal a vizsga előtt érdemes felkészülni? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Itt ülök, próbálok tanulni a legközelebbi (január 2-ai) vizsgámra, de egyszerűen nincs motivációm. Úgy érzem, felesleges ilyen korán megtanulni az anyagot. :D

Szerintetek is ráér majd hétvégén? A korábbi hasonló "nehézségű" vizsgákra 2-3 napot tanultam, és ötöst írtam. Ti hogy szoktátok?

Ez az első vizsgaidőszakom, ezért még nem vagyok annyira tapasztalt, hogyan osszam be az időmet.


2018. dec. 26. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Te érzed mennyi az anyag:)

Nyilván ha reál a szak és felad egy 500 oldalas könyvet azért az 1 kreditért akkor oda már elkezdhetsz, de ha pár A4-es lapnyi kérdés válasz kidolgozva akkor kb bármikor ráér:)

2018. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!